Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
819 000 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
15 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ROPS.PZP.332.21.2026 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „ROPS.PZP.332.21.2026 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Uczelnia Korczaka- Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie. Cena wybranej oferty: 819 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
819 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 czerwca 2026

    Termin ofert: 7 lipca 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Uczelnia Korczaka- Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie (Warszawa).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 819 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail