Umowa w Centralnym Rejestrze Umów · współfinansowana UE/EFTA
Uczelnia Korczaka/Kompleksowa realizaja szkolenia specjalizacyjnego z zakresu organizacji pomocy społecznej
zawarta 10 sierpnia 2026 · okres: 458 dni · Śląskie, Katowice
409 500 zł
wartość umowy
Postępowanie przetargowe
Atlas dopasował ten wpis do wyniku postępowania po stronach umowy (NIP) i dacie zawarcia. Pod linkiem: pełny przebieg, oferty i dokumenty.
ROPS.PZP.332.21.2026 - Wybór osób realizujących usługi szkoleniowe organizowane w ramach projektu pn. Koordynacja działań w zakresie polityki społecznej – ROPS WSL
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego · Katowice
ogłoszenie o wyniku z 11 sierpnia 2026 · zobacz przebieg postępowania w Atlasie →
Strony umowy
Zamawiający (JSFP)JSFP
ul. Modelarska 10, 40-142 Katowice, Śląskie
NIP 9542331531REGON 276761699zarejestrowana 10 stycznia 2000
WykonawcaPrzedsiębiorca
ul. Lirowa 27, 02-387 Warszawa, Mazowieckie
NIP 5261723036REGON 010291998zarejestrowana 21 lipca 1993
Dane wpisu
- Numer umowy
- 52/ROPS-UE/2026/DSR
- Status w rejestrze
- Aktywna
- Okres obowiązywania
- 458 dni
- Publikacja w rejestrze
- 13 sierpnia 2026
- Ostatnia modyfikacja
- 13 sierpnia 2026
- Środki UE/EFTA
- tak