Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów piśmienniczych, artykułów i urządzeń biurowych
    2 oferty
  2. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Dostawa kalendarzy na 2027 rok
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  3. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa okładek archiwizacyjnych
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa papieru i artykułów biurowych

Zamawiający 10 Brygada Logistyczna (Opole, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa papieru i artykułów biurowych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: 10 Brygada LogistycznaOpole, Opolskieopublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 pozostaje bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma ARTIM Sp. z o.o..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

10 Brygada Logistyczna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 532213882

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. ks. Bolesława Domańskiego 68

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-820

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

10blog.zampubliczne@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.10blog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/10blog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa papieru i artykułów biurowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4f7d0223-4ae6-4a06-bb1b-1736e3f3b812

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00387440

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00123337/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa papieru i artykułów biurowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294846

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/SZKOL/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

417821,82 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów piśmienniczych, artykułów i urządzeń biurowych

4.5.3.)Główny kod CPV

30100000-0 - Maszyny biurowe, sprzęt i materiały, z wyjątkiem komputerów, drukarek i mebli

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.)Wartość części

76470,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów piśmienniczych, artykułów i urządzeń biurowych

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.)Wartość części

73487,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów piśmienniczych, artykułów i urządzeń biurowych

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.)Wartość części

82567,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kalendarzy na 2027 rok

4.5.3.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

4.5.5.)Wartość części

31705,22 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa kalendarzy firmowych na 2027 rok.

4.5.3.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

4.5.5.)Wartość części

2779,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa okładek okolicznościowych

4.5.3.)Główny kod CPV

30199000-0 - Papeteria i inne wyroby

4.5.5.)Wartość części

13497,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa okładek archiwizacyjnych

4.5.3.)Główny kod CPV

30199000-0 - Papeteria i inne wyroby

4.5.5.)Wartość części

2760,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa papieru do drukarek i ploterów

4.5.3.)Główny kod CPV

30197600-2 - Papier i tektura gotowe

4.5.5.)Wartość części

104973,90 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa papieru do drukarek i ploterów

4.5.3.)Główny kod CPV

30197600-2 - Papier i tektura gotowe

4.5.5.)Wartość części

29581,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

119626,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119262,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

119262,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARTIM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541186089

7.3.3)Ulica

Oleska 121

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-231

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

119262,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-23

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3321,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3321,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3321,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARTIM Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541186089

7.3.3)Ulica

Oleska 121

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-231

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3321,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-23

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

10 Brygada Logistyczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30100000-0 (Maszyny biurowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.