Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 535 000 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 maja 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Innowacyjne rozwiązania OZE dla WIKM Sp. z o.o. polegające na budowie instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii oraz gruntowej pompy ciepła

Zamawiający Wodociągi i Kanalizacje Miejskie Spółka z o.o. w Augustowie (Augustów, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Innowacyjne rozwiązania OZE dla WIKM Sp. z o.o. polegające na budowie instalacji…”, wybierając ofertę wykonawcy Ecofilar Sp. zo.o. Wartość umowy: 1 535 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 535 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ecofilar Sp. zo.o. (Białystok), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 535 000,00 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail