Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zamawiający w dniu 05.08.2026r. unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026r. poz. 793) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Uzasadnienie faktyczne: W postępowaniu nie złożono żadnej oferty. Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy PZP, ponieważ nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

Zamawiający Szpital Ogólny w Kolnie (Kolno, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie”.

Zamawiający: Szpital Ogólny w KolnieKolno, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 551 298 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zamawiający w dniu 05.08.2026r. unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026r. poz. 793) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Ogólny w Kolnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450667610

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 69

1.5.2.)Miejscowość

Kolno

1.5.3.)Kod pocztowy

18-500

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 273 93 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalkolno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalkolno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-265e1031-3cdc-45d4-a03e-eca1b83389f8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-265e1031-3cdc-45d4-a03e-eca1b83389f8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00387214

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034188/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00351680

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Sz.O./ZP/15/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem jest zakup ambulansu typu B wraz z wyposażeniem dla Szpitala Ogólnego w Kolnie, w ilości i asortymencie określonym w Załączniku Nr 2 do SWZ.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne wraz z formularzem asortymentowo – cenowym. Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 9 do SWZ - wzór umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

34114121-3 - Karetki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33192160-1 - Nosze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający w dniu 05.08.2026r. unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026r. poz. 793) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
Uzasadnienie prawne:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy PZP, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114121-3Karetki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 298 zł
Próbka: 104 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
299 345 zł1 184 753 zł
Rozstęp międzykwartylowy
885 408 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
299 345 zł
Mediana
551 298 zł
Górny kwartyl
1 184 753 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Ogólny w Kolnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114121-3 (Karetki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.