Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
347 324 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 347 324 zł – 538 755 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi bocznej od ul. Wspólnej w Sułkowicach

Zamawiający Gmina Andrychów (Andrychów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi bocznej od ul. Wspólnej w Sułkowicach”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorca Kamil Drożdż MET-KAM Kamil Drożdż. Wartość umowy: 347 324 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina AndrychówAndrychów, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość umowy
347 324 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorca Kamil Drożdż MET-KAM Kamil Drożdż (Milówka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 347 324,45 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 347 324,45 zł do 538 754,91 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail