Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu oferty należało składać poprzez Platformę: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gostyn w terminie do dnia 11.08.2026 r. do godz. 9:00. W wymaganym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez zastosowanie źródła ciepła na pellet wraz z niezbędną infrastrukturą w Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie

Zamawiający Powiat Gostyński (Gostyń, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez…”.

Zamawiający: Powiat GostyńskiGostyń, Wielkopolskie (powiat Gostyński →)opublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 266 075 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu oferty należało składać poprzez Platformę: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gostyn w terminie do dnia 11.08.2026 r. do godz. 9:00. W wymaganym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając na względzie powyższe… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Gostyński

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411103561

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wrocławska 256

1.5.2.)Miejscowość

Gostyń

1.5.3.)Kod pocztowy

63-800

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiat.gostyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.powiat.gostyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gostyn

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez zastosowanie źródła ciepła na pellet wraz z niezbędną infrastrukturą w Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-861d32ec-5422-40b4-a834-203db391268c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00387008

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00083791/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez zastosowanie źródła ciepła na pellet wraz z niezbędną infrastrukturą w Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00363032

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WI.272.16.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

655268,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja źródła ciepła oraz powiązanej z nim instalacji c.o. i c.w.u poprzez zastosowanie źródła ciepła na pellet wraz z niezbędną infrastrukturą w Domu Pomocy Społecznej w Zimnowodzie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu oferty należało składać poprzez Platformę: https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_gostyn w terminie do dnia 11.08.2026 r. do godz. 9:00. W wymaganym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
266 075 zł
Próbka: 49 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 716 zł636 756 zł
Rozstęp międzykwartylowy
463 040 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 716 zł
Mediana
266 075 zł
Górny kwartyl
636 756 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Gostyński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gostyń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.