Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
149 960 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 149 960 zł – 242 870 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena75%Wiek taboru autobusowego20%Czas podstawienia autobusu zastępczego5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Bielice

Zamawiający Gmina Bielice (Bielice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Bielice”, wybierając ofertę wykonawcy ARGOS SP. Z O.O. Wartość umowy: 149 960 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina BieliceBielice, Zachodniopomorskieopublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość umowy
149 960 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ARGOS SP. Z O.O. (Ściechów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 149 960,00 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 149 960,00 zł do 242 870,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail