Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
605 032 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 11 września 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont ogrodzenia terenu.

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Adama Mickiewicza w Radymnie (Radymno, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remont ogrodzenia terenu”, wybierając ofertę wykonawcy MK INVESTS Sp. z o. o. Wartość umowy: 605 032 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
605 032 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MK INVESTS Sp. z o. o. (Jarosław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 605 032,13 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 11 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail