Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
398 700 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 19 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 398 700 zł – 687 816 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup trzech sztuk fabrycznie nowych motocykli ratunkowych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup trzech sztuk fabrycznie nowych motocykli ratunkowych”, wybierając ofertę wykonawcy Honda Pomirski Jarosław Pomirski. Wartość umowy: 398 700 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
398 700 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 17 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Honda Pomirski Jarosław Pomirski (Gdańsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 398 700,00 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 398 700,00 zł do 687 816,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail