Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
366 540 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
360 dni
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 366 540 zł – 682 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres odpowiedzialności z tytułu rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy basenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Brodnicy

Zamawiający Gmina Miasta Brodnicy (Brodnica, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy basenu wraz z infrastrukturą…”, wybierając ofertę wykonawcy COZA Architektura Wojciech Kozłowski. Wartość umowy: 366 540 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta BrodnicyBrodnica, Kujawsko-Pomorskie (powiat Brodnicki →)opublikowano 10 sierpnia 2026
Wartość umowy
366 540 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy COZA Architektura Wojciech Kozłowski (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 366 540,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 366 540,00 zł do 682 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 360 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Brodnicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118371

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kamionka 23

1.5.2.)Miejscowość

Brodnica

1.5.3.)Kod pocztowy

87-300

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umb@brodnica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.brodnica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-645bbf01-a19c-4697-823f-835b10633cae

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy basenu wraz
z infrastrukturą towarzyszącą w Brodnicy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-645bbf01-a19c-4697-823f-835b10633cae

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00385444

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041388/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 „Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej budowy basenu wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Brodnicy”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00289957

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IR-BI. 271.10.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej wielobranżowej dokumentacji projektowej dla budowy obiektu basenowego wraz z uzyskaniem wymaganych uzgodnień, opinii i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację inwestycji.
Zakres zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej w podziale na następujące etapy:
• Etap I – koncepcja architektoniczno-funkcjonalna, wizualizacja, badania geologiczne,
• Etap II – projekt budowlany, wstępny kosztorys wraz z pozwoleniem,
• Etap III – projekt wykonawczy wraz z dokumentacją kosztorysową i przetargową.
Szczegółowo przedmiot zamówienia został opracowany zgodnie z załącznikiem nr 6.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71330000-0 - Różne usługi inżynieryjne

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71351910-5 - Usługi geologiczne

71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

366540,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

682500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

366540,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

COZA Architektura Wojciech Kozłowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

96711335494

7.3.3)Ulica

Gen. T. Kutrzeby 16G/142

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-719

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

366540,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

360 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 246 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
143 433 zł388 862 zł
Rozstęp międzykwartylowy
245 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
143 433 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
388 862 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Brodnicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brodnica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 366 540 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: COZA Architektura Wojciech Kozłowski (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.