Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
259 388 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 10 sierpnia 2026 do 19 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 259 388 zł – 335 525 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres przedłużenia gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych Wygoda - Trzecianów (dz. nr 79 obręb Karolew) – etap 1.

Zamawiający Gmina Borek Wielkopolski (Borek Wielkopolski, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych Wygoda - Trzecianów (dz. nr 79 obręb…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD. Wartość umowy: 259 388 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
259 388 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 13 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowe DROGBUD (Grabonóg), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 259 387,94 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 259 387,94 zł do 335 525,06 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 sierpnia 2026 r. do 19 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail