Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "ZAREMBA" Marian Zaremba· Powroźnikmikrofirma
Wartość umowy
276 382 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 276 382 zł – 499 380 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi za wady fizyczne na całość przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa zatoki parkingowej przy ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju

Zamawiający Gmina Krynica -zdrój (Krynica-Zdrój, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa zatoki parkingowej przy ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "ZAREMBA" Marian Zaremba. Wartość umowy: 276 382 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Krynica -zdrójKrynica-Zdrój, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 7 sierpnia 2026
Wartość umowy
276 382 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "ZAREMBA" Marian Zaremba (Powroźnik), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 276 382,03 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 276 382,03 zł do 499 380,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRYNICA -ZDRÓJ

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Krynicy-Zdroju

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893055

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 7

1.5.2.)Miejscowość

Krynica-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

33-380

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 472 55 60

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umkrynica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.krynica-zdroj.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ceaed14b-c02e-494e-8d93-d7106f1c11f9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa zatoki parkingowej przy ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ceaed14b-c02e-494e-8d93-d7106f1c11f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00383308

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00043777/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.19 Budowa zatoki parkingowej przy ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00328915

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPiOD.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

284864,15 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania i zamówienia było wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z wykonaniem zatoki parkingowej przy ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju, dz. ewid. nr 1001/1, 1001/3, 1002/2, 1002/3, 1003/2, 1004 i 1081 obr. Krynica Wieś.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących elementów robót:
1) mechaniczne wykonanie koryta;
2) wykonanie dolnej warstwy podbudowy;
3) wykonanie górnej warstwy podbudowy;
4) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej;
5) montaż krawężników i obrzeży.

4.5.3.)Główny kod CPV

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

276382,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

499380,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

276382,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "ZAREMBA" Marian Zaremba

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490058340

7.3.3)Ulica

Mineralna 43

7.3.4)Miejscowość

Powroźnik

7.3.5)Kod pocztowy

33-370

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

276382,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45223300-9Roboty budowlane w zakresie parking…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 701 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
268 744 zł1 056 911 zł
Rozstęp międzykwartylowy
788 167 zł
Źródło próbki
CPV 45223· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
268 744 zł
Mediana
396 701 zł
Górny kwartyl
1 056 911 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krynica -zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krynica-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 276 382 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45223300-9 (Roboty budowlane w zakresie parkingów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "ZAREMBA" Marian Zaremba (Powroźnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.