Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
293 616 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 293 616 zł – 399 240 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na serwer30%Okres gwarancji10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

Zamawiający Gmina Zakrzówek (Zakrzówek, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd””, wybierając ofertę wykonawcy TEWA INFORMATION TECHNOLOGIES T. MIERZWA, J. RAK, M. ONYSZKO S. C. Cena wybranej oferty: 293 616 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ZakrzówekZakrzówek, Lubelskieopublikowano 7 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
293 616 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TEWA INFORMATION TECHNOLOGIES T. MIERZWA, J. RAK, M. ONYSZKO S. C. (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 293 615,54 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 293 615,54 zł do 399 239,99 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZAKRZÓWEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431020138

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Żeromskiego 24

1.5.2.)Miejscowość

Zakrzówek

1.5.3.)Kod pocztowy

23-213

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@zakrzowek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zakrzowek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zakrzowek.ezamawiajacy.pl/pn/zakrzowek/demand/305347/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu „Cyberbezpieczny samorząd”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a0244f5-b1e7-4e26-b198-b6b157ffe673

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00382828

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00042794/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu grantowego "Cyberbezpieczny samorząd"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23 Fundusze Europejskie na rozwój cyfrowy 2021-2027 Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00337858

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TI.271.7.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego. Miejscem dostawy jest budynek Urzędu Gminy Zakrzówek, ul. Żeromskiego 24, 23-213 Zakrzówek, budynek Publicznego Przedszkola w Zakrzówku, ul. Żeromskiego 24C, 23-213 Zakrzówek oraz budynek Ośrodka Pomocy Społecznej w Zakrzówku, ul. Żeromskiego 24, 23-213 Zakrzówek. Dostawa i montaż odbędzie się na koszt wykonawcy i zostanie zrealizowania w terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48820000-2 - Serwery

48620000-0 - Systemy operacyjne

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

31682530-4 - Awaryjne urządzenia energetyczne

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30234500-3 - Pamięci do przechowywania danych

35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

293615,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

399239,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

293615,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TEWA INFORMATION TECHNOLOGIES T. MIERZWA, J. RAK, M. ONYSZKO S. C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462654114

7.3.3)Ulica

Jana Sawy 2

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-632

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

238711,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy in…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
515 178 zł
Próbka: 174 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
253 774 zł1 528 513 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 739 zł
Źródło próbki
CPV 48000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
253 774 zł
Mediana
515 178 zł
Górny kwartyl
1 528 513 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zakrzówek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakrzówek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 293 616 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48000000-8 (Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TEWA INFORMATION TECHNOLOGIES T. MIERZWA, J. RAK, M. ONYSZKO S. C. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.