Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
234 109 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 28 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 234 109 zł – 285 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont 4 łazienek w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim

Zamawiający Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim (Starogard Gdański, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont 4 łazienek w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowe "STELLA" Andrzej Stella. Cena wybranej oferty: 234 109 zł. Złożono 2 oferty.

Cena wybranej oferty
234 109 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowe "STELLA" Andrzej Stella (Starogard Gdański), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 234 109,17 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 234 109,17 zł do 285 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000197758

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Sobieskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Starogard Gdański

1.5.3.)Kod pocztowy

83-200

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

585622249

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szkola@zse.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zse.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-689f7759-9d80-4246-aed2-bd5c19aea253

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont 4 łazienek w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych
w Starogardzie Gdańskim

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-689f7759-9d80-4246-aed2-bd5c19aea253

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00380589

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330103

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

240000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Remont 4 łazienek w budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim.
Zakres prac remontowo-budowlanych do wykonania w 4 łazienkach (łazienka męska – I piętro, łazienka damska – I piętro, łazienka męska – II piętro, łazienka damska – II piętro) głównie obejmuje:
- wykucie bruzd oraz montaż belek stalowych
- uzupełnienie tynków wewnętrznych
- wykonanie zabudowy pod montaż urządzeń sanitarnych
- przygotowanie podłoża pod wykonanie okładzin ściennych, położenie okładziny ściennej
- przygotowanie podłoża pod wykonanie okładzin podłogowych, położenie okładziny podłogowej
- położenie gładzi gipsowej na ścianach i suficie, dwukrotne malowanie
- wykonanie i montaż drzwi płycinowych, ścianek HPL
- montaż osprzętu
- montaż lustra i oświetlenia LED
- demontaż rurociągu stalowego
- przygotowanie podłoża, montaż rurociągów PCV, wykonanie podejść dopływowych
- montaż urządzeń sanitarnych oraz grzejnika
- wykonanie instalacji elektrycznej
- pomiar rezystancji izolacji instalacji elektrycznej
Szczegółowy wykaz pracy przedmiotu zamówienia stanowi przedmiar robót - załącznik nr 10 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45442100-8 - Roboty malarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

234109,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

285000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

234109,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowe "STELLA" Andrzej Stella

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5920201248

7.3.3)Ulica

Hallera 16

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

287954,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starogard Gdański.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 234 109 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowe "STELLA" Andrzej Stella (Starogard Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.