Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 297 463 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 2 297 463 zł – 3 116 783 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WYKONANIE NAKŁADEK BITUMICZNYCH NA DROGACH POWIATOWYCH NA TERENIE POWIATU BYDGOSKIEGO

Zamawiający Powiat Bydgoski (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „WYKONANIE NAKŁADEK BITUMICZNYCH NA DROGACH POWIATOWYCH NA TERENIE POWIATU BYDGOSKIEGO”, wybierając ofertę wykonawcy Rafał Szymczak P.H.U. Wartość umowy: 2 297 463 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Powiat BydgoskiBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 6 sierpnia 2026
Wartość umowy
2 297 463 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 sierpnia 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rafał Szymczak P.H.U. (Nakło nad Notecią), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 297 462,68 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 2 297 462,68 zł do 3 116 783,30 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail