Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
716 598 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
do 21 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 716 598 zł – 1 421 990 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Skrócenie końcowego terminu realizacji zamówienia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Wykonanie kompleksowego remontu elewacji budynku Muzeum Etnograficznego im. Fr. Kotuli w Rynku 6 - Oddziału Muzeum Okręgowego w Rzeszowie.”

Zamawiający Muzeum Okręgowe w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie kompleksowego remontu elewacji budynku Muzeum Etnograficznego im. Fr. Kotuli w…”, wybierając ofertę wykonawcy J.BUD Jacek Leszczak. Wartość umowy: 716 598 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Muzeum Okręgowe w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 5 sierpnia 2026
Wartość umowy
716 598 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 07:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy J.BUD Jacek Leszczak (Strzyżów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 716 598,00 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 716 598,00 zł do 1 421 989,97 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail