Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

SZP/243-067/2026 Dostawa komór rękawicowych dla Katedry Inżynierii Materiałów Półprzewodnikowych Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - 2 Zadania

Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SZP/243-067/2026 Dostawa komór rękawicowych dla Katedry Inżynierii Materiałów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika WrocławskaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 5 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zakupów i Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001614

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-370

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ewa.modlinger@pwr.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przetargi.pwr.edu.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f42ba679-fb39-4d22-9082-b59672351236

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378677

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00129291

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

SZP/243-067/2026 Dostawa komór rękawicowych dla Katedry Inżynierii Materiałów Półprzewodnikowych Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej - 2 Zadania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.1. Zadanie 1 – Dostawa komory rękawicowej do AFM – szt. 1, przeznaczenie do pracy w atmosferze beztlenowej i suchej azotu, argonu lub helu.
Zamówienie obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie i testowanie sprzętu oraz instruktaż w zakresie wskazanym w OPZ sprzętu w siedzibie Zamawiającego.
Dostawa przedmiotu zamówienia na adres:
Politechnika Wrocławska, Budynek A-1 pok.201, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 znajduje się w Załączniku nr 3a do SWZ - OPZ. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy - Załącznik nr 2 SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2.2. Zadanie 2 - Dostawa komory rękawicowej wraz z wyposażeniem – szt. 1 , przeznaczenie do pracy w atmosferze gazu obojętnego (azotu, argonu helu) bez tlenu i wilgoci.
Zamówienie obejmuje dostawę, instalację, uruchomienie i testowanie sprzętu oraz instruktaż w zakresie wskazanym w OPZ sprzętu w siedzibie Zamawiającego.
Dostawa przedmiotu zamówienia na adres:
Politechnika Wrocławska, Budynek A-1 pok.400, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 znajduje się w Załączniku nr 3b do SWZ - OPZ. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy - Załącznik nr 2 SWZ.
Wykonawca udziela Zamawiającemu min. 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot dostawy. Bieg terminu gwarancji rozpoczyna się w dniu następnym po odbiorze przedmiotu umowy. Szczegóły gwarancji znajdują się w § 11 umowy Załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-07

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Cheminst sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

523498831

4.3.4.)Miejscowość

Mirków

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

188682,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00192804/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

188682,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38000000-5Sprzęt laboratoryjny, optyczny i pr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
300 000 zł
Próbka: 45 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
48 137 zł766 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
718 343 zł
Źródło próbki
CPV 38000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
48 137 zł
Mediana
300 000 zł
Górny kwartyl
766 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Wrocławska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38000000-5 (Sprzęt laboratoryjny. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.