Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
720 000 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I

Zamawiający Gmina Nowogard (Nowogard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina…”, wybierając ofertę wykonawcy Niedźwiedzki INVEST Marek Niedźwiedzki. Wartość umowy: 720 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina NowogardNowogard, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 5 sierpnia 2026
Wartość umowy
720 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Niedźwiedzki INVEST Marek Niedźwiedzki (Łobez), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 720 000,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail