Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 074 218 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 074 218 zł – 1 142 905 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni ul. Wojska Polskiego w Nowogardzie etap II

Zamawiający Gmina Nowogard (Nowogard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni ul. Wojska Polskiego w Nowogardzie etap II”, wybierając ofertę wykonawcy PRD Nowogard Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 1 074 218 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina NowogardNowogard, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 074 218 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRD Nowogard Spółka Akcyjna (Nowogard), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 074 218,42 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 074 218,42 zł do 1 142 904,93 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail