ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina Nowogard – cz I

Zamawiający Gmina Nowogard (Nowogard, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie dz. nr 178 obręb 5 gmina…”. Termin składania ofert minął 16 lipca 2026, 12:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina NowogardNowogard, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 30 czerwca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 372 043 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
16 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    30 czerwca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    05 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresBudowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Nowogardzie z robotami ziemnymi, betonowaniem, zbrojeniem i wykończeniem, z podziałem na część I. Wymagane składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę zakupową.

  • 2

    ZakresInwestycja realizowana na działce nr 178, obręb 5 w gminie Nowogard, dla zamawiającego, Gmina Nowogard.

  • 3

    ZakresPostępowanie prowadzone samodzielnie przez zamawiającego w trybie podstawowym.

Kontekst Atlasu

  • To ponowione postępowanie: poprzednie podejście do tego zamówienia unieważniono.
  • Ten zamawiający unieważnia częściej niż inni: 33% jego postępowań z ostatnich 3 lat nie zakończyło się wyborem wykonawcy (w kraju: 14%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail