Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
414 185 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2026
Okres realizacji
do 5 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 414 185 zł – 513 530 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości na przedmiot zamówienia i rękojmi za wady40%cena (C) C=Comin/Cobad x Kp x Wc Przy czym: Comin–najniższa oferowana cena brutto poddana
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wewnętrznej w Klęku- droga dojazdowa do gruntów rolnych

Zamawiający Gmina Stryków (Stryków, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej w Klęku- droga dojazdowa do gruntów rolnych”, wybierając ofertę wykonawcy DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk. Wartość umowy: 414 185 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina StrykówStryków, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 4 sierpnia 2026
Wartość umowy
414 185 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 19 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk (Bedoń Przykościelny), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 414 184,62 zł (umowę zawarto 21 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 414 184,62 zł do 513 530,17 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stryków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 472057833

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tadeusza Kościuszki 27

1.5.2.)Miejscowość

Stryków

1.5.3.)Kod pocztowy

95-010

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.7.)Numer telefonu

427198002

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

strykow@strykow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_strykow

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1320878

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi wewnętrznej w Klęku- droga dojazdowa do gruntów rolnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bc425dde-3999-4402-8fdb-f926784ea429

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00376013

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00009089/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Budowa drogi wewnętrznej w Klęku - droga dojazdowa do gruntów rolnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00275816

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.15.2026.IZ.PZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

368703,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach planowanego zamówienia należy wykonać przebudowę drogi wewnętrznej w miejscowości Klęk w granicach istniejącego pasa drogowego. Na drodze wewnętrznej zaprojektowano jezdnię bitumiczną o szerokości 3,50 m i przekroju jednostronnym o spadkach 2,00% wraz z obustronnymi poboczami z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
o szerokości od 0,25 m i spadku 8,00 %. Rozwiązanie wysokościowe na początku i końcu przebudowywanego odcinka drogi rozwiązano poprzez dowiązanie się do istniejących wysokości jezdni z zachowaniem istniejących spadków. Dodatkowo należy przebudować istniejące zjazdy przylegające do przebudowywanej drogi. W ramach zadania należy wyregulować sytuacyjno – wysokościowo, w granicach istniejącego pasa drogowego, wszystkie urządzenia obce oraz istniejące zjazdy o nawierzchni utwardzonej i nieutwardzonej nawiązując się do krawędzi przebudowywanej jezdni i zjazdów oraz do przyległego terenu oraz obsypać ziemią zaprojektowane pobocza licując je z istniejącym terenem. Oprócz tego należy usunąć krzewy (wraz z wyrwaniem korzeni i wyregulowaniem skrajni drogi) kolidujące z planowaną inwestycją. Roboty budowlane w zakresie przebudowy drogi gminnej wewnętrznej nie będą ingerować we włączenie w ul. Serwituty.
Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi ok. 315,00 mb.


Konstrukcja jezdni i zjazdów:
1. Warstwa ścieralna – AC 11 S gr. 4 cm (beton asfaltowy – standard KR 3),
2. Skropienie warstwy wiążącej emulsją,
3. Warstwa wiążąca – AC 16 W gr. 5 cm (beton asfaltowy – standard KR 3),
4. Skropienie warstwy podbudowy zasadniczej emulsją,
5. Podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm (C90/3) stab. mech. gr. 20 cm,
6. Ulepszone podłoże z mieszanki związanej cementem klasy C 1,5/2, gr. 20 cm.

Konstrukcja pobocza:
Pobocze z kruszywa łamanego 0/31,5 mm (C90/3) stab. mech. gr. 10 cm 7

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

414184,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

513530,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

414184,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7282379473

7.3.3)Ulica

Brzezińska

7.3.4)Miejscowość

Bedoń Przykościelny

7.3.5)Kod pocztowy

95-020

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

414184,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-05

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stryków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stryków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 414 185 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DROGI I BRUKI Wojciech Danielczyk (Bedoń Przykościelny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.