Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
515 403 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 515 403 zł – 640 990 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastepczego w miejsce awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów do przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Gminy Jednorożec poprzez zakup biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gminny Zespół Oświaty w Jednorożcu (Jednorożec, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów do przedszkoli i szkół podstawowych na…”, wybierając ofertę wykonawcy ANDRE-BIS SPÓŁKA Z.O.O. Wartość umowy: 515 403 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
515 403 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ANDRE-BIS SPÓŁKA Z.O.O. (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 515 403,00 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 515 403,00 zł do 640 989,70 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Zespół Oświaty w Jednorożcu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550447502

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Odrodzenia 13

1.5.2.)Miejscowość

Jednorożec

1.5.3.)Kod pocztowy

06-323

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

296911407

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gzeas@jednorozec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://gzojednorozec.nbip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0667ed42-79d4-4f0c-9f5d-99c7277d4a46

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie dowozu uczniów do przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Gminy Jednorożec poprzez zakup biletów miesięcznych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0667ed42-79d4-4f0c-9f5d-99c7277d4a46

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00375108

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00021002/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GZO.26.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

515403,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja dowozu 272 uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli na terenie gminy Jednorożec w roku szkolnym 2026/2027, które obejmuje świadczenie usług przewozowych taborem przystosowanym do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania na podstawie biletów miesięcznych.
Zamawiający nie przewiduje składania ofert częściowych. Wykonawca zobowiązany jest zapewnić dowóz uczniów na trasie nr 1 , nr 2, nr 3, nr 4, nr 5,nr 6 w roku szkolnym 2026/2027. Przedmiotem zamówienia jest dowóz uczniów z domu do szkoły i ze szkoły do domu, które obejmuje świadczenie usług przewozowych taborem przystosowanym do usług transportu zbiorowego w celu dowiezienia uczniów z miejsca zamieszkania do szkoły i ze szkoły do miejsca zamieszkania zgodnie z załącznikiem Nr 1 do niniejszego SWZ. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa ponadto wzór umowy stanowiący zał. nr 6.
Dowozy odbywać się będą dla uczniów i dzieci uczęszczających do następujących placówek:
1) Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Chętnika w Jednorożcu, ul. Odrodzenia 13, 06-323 Jednorożec,
2) Przedszkole Samorządowe w Jednorożcu, ul. Wincentego Witosa 4, 06-323 Jednorożec,
3) Publiczna Szkoła Podstawowa Żelazna Rządowa-Parciaki z siedzibą w Parciakach, Parciaki 22, 06-323 Jednorożec oraz do budynku tejże szkoły w miejscowości Żelazna Rządowa 27A, 06-323 Jednorożec.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

515403 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

640989,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

515403 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ANDRE-BIS SPÓŁKA Z.O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7394006783

7.3.3)Ulica

Dworcowa

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-413

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

515403 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Zespół Oświaty w Jednorożcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jednorożec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 515 403 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ANDRE-BIS SPÓŁKA Z.O.O. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.