Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 984 980 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 3 984 980 zł – 5 013 146 złodrzucone: 2
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Doświadczenie w kontroli nad robotami budowlanymi10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej nr 4318W gr. powiatu – Okuniew – Halinów – Brzeziny od km 8+357 do km 9+609

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 4318W gr. powiatu – Okuniew – Halinów – Brzeziny od km…”, wybierając ofertę wykonawcy P&K JACZEWSCY JACZEWSKI PAWEŁ. Wartość umowy: 3 984 980 zł. Złożono 10 ofert.

Wartość umowy
3 984 980 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 maja 2026

    Termin ofert: 10 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 lipca 2026

    10 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy P&K JACZEWSCY JACZEWSKI PAWEŁ (KORYTNICA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 984 979,72 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 3 984 979,72 zł do 5 013 145,87 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W MIŃSKU MAZOWIECKIM

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711586700

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Warszawska 219

1.5.2.)Miejscowość

Mińsk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-300

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdpminskmaz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.powiatminski.pl/strona-47-zamowienia_publiczne.html

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a5641de-0803-4200-ad71-2599ff7578ff

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi powiatowej nr 4318W gr. powiatu – Okuniew – Halinów – Brzeziny od km 8+357 do km 9+609

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a5641de-0803-4200-ad71-2599ff7578ff

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00373581

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-31

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00019809/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Przebudowa drogi powiatowej nr 4318W gr. powiatu - Okuniew - Halinów - Brzeziny od km 8+357 do km 9+609

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00257871

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.3.272.35.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

3714544,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Przebudowa drogi powiatowej nr 4318W gr. powiatu – Okuniew – Halinów – Brzeziny od km 8+357 do km 9+609” Zakres robót obejmuje m. in.: roboty przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, wykonanie podbudowy i nawierzchni jezdni na poszerzeniach, remont istniejącej nawierzchni jezdni, wykonanie odwodnienia drogi w formie drenażu, wpustów drogowych z przykanalikami, wpustów deszczowych oraz przebudowy rowów, wykonanie drogi dla pieszych i rowerów, wykonanie zjazdów na przyległe posesje, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie kanału technologicznego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 14 do SWZ – dokumentacja określająca przedmiot zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3984979,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5013145,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3984979,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P&K JACZEWSCY JACZEWSKI PAWEŁ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 145859336

7.3.3)Ulica

BEDNARZE 12

7.3.4)Miejscowość

KORYTNICA

7.3.5)Kod pocztowy

07-120

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3984979,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 346 524 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 113 942 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 346 524 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Mińsku Mazowieckim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mińsk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 984 980 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: P&K JACZEWSCY JACZEWSKI PAWEŁ (KORYTNICA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.