Przetarg nieograniczony na remont chodników i alejek na dz. nr 5/86, 5/89 i 5/71 w okolicach ul. Wieczystej, wchodzących w skład zasobu Osiedla III "HUBY" SM Wrocław-Południe
Zamawiający Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Przetarg nieograniczony na remont chodników i alejek na dz. nr 5/86, 5/89 i 5/71 w…”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 08:30. Wadium: 15 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2 września 2026, 08:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Zamówienie poza ustawą Pzp (małe zamówienie)Bieżące
30 lipca 2026
Termin ofert: 2 września 2026 08:30
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 930498365 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Trwała 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wrocław |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 53-335 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL514 - Miasto Wrocław |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wroclaw-poludnie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający Spółdzielnia Mieszkaniowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność zarządzanie nieruchomościami |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00371176 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-30 |
Informacje o zamówieniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zamówienia | Przetarg nieograniczony na remont chodników i alejek na dz. nr 5/86, 5/89 i 5/71 w okolicach ul. Wieczystej, wchodzących w skład zasobu Osiedla III "HUBY" SM Wrocław-Południe |
| 3.2.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.3.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | wykonanie robót budowlanych z podziałem na trzy zadania, związanych z remontem chodników i alejek na terenach wspólnych wchodzących w skład zasobu Osiedla III „HUBY” Spółdzielni Mieszkaniowej Wrocław-Południe, zlokalizowanych na działkach gruntu nr 1/28 i 5/86 (zadanie nr 1) oraz nr 5/89 (zadanie nr 2) i nr 5/71 (zadanie nr 3) AM-01 obręb Gaj, w okolicach ul. Wieczystej we Wrocławiu |
| 3.5) | Kod waluty | PLN |
| 3.6.) | Termin składania wniosków lub ofert | 2026-09-02 08:30 |
| 3.7.) | Informacje dla wykonawców dotyczące warunków zamówienia | • Oczekiwany termin zakończenia prac: do 30.10.2026 r. |
Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.