Przetarg nieograniczony na wykonanie remontu-wymiany pod posadzkowej instalacji kanalizacji sanitarnej w nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Komandorskiej 55-87, etap 1 we Wrocławiu
Zamawiający Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Przetarg nieograniczony na wykonanie remontu-wymiany pod posadzkowej instalacji…”. Termin składania ofert minął 26 czerwca 2026, 08:30. Wadium: 16 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- 16 000 zł
- Termin składania ofert
- 26 czerwca 2026, 08:30Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Zamówienie poza ustawą Pzp (małe zamówienie)Bieżące
01 czerwca 2026
Termin ofert: 26 czerwca 2026 08:30
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 930498365 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Trwała 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wrocław |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 53-335 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL514 - Miasto Wrocław |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wroclaw-poludnie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający Spółdzielnia mieszkaniowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność zarządzanie nieruchomościami |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00270939 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-01 |
Informacje o zamówieniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zamówienia | Przetarg nieograniczony na wykonanie remontu-wymiany pod posadzkowej instalacji kanalizacji sanitarnej w nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Komandorskiej 55-87, etap 1 we Wrocławiu |
| 3.2.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.3.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Wykonanie remontu-wymiany pod posadzkowej instalacji kanalizacji sanitarnej w nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Komandorskiej 55-87, etap 1 (klatki nr 71, 73, 75, 77, 79, 85, 87) na terenie Osiedla II „Dorota-Barbara” we Wrocławiu. |
| 3.5) | Kod waluty | PLN |
| 3.6.) | Termin składania wniosków lub ofert | 2026-06-26 08:30 |
| 3.7.) | Informacje dla wykonawców dotyczące warunków zamówienia | Oczekiwany termin zakończenia prac: do 30.11.2026 roku. |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
w zakłądce współpraca / przetargi
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.