NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY W FORMIE AUKCJI
Zamawiający Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe (Wrocław, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY W FORMIE AUKCJI”. Wadium: 20 000 zł.
- Wadium
- 20 000 zł
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Zamówienie poza ustawą Pzp (małe zamówienie)Bieżące
08 czerwca 2026
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 930498365 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Trwała 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wrocław |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 53-335 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL514 - Miasto Wrocław |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.wroclaw-poludnie.pl |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00277520 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-06-08 |
Informacje o zamówieniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zamówienia | NIEOGRANICZONY PRZETARG USTNY W FORMIE AUKCJI |
| 3.2.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.3.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zbycie, ustanowienie i przeniesienie prawa odrębnej własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 38 m2, położonego na VI kondygnacji, usytuowanego w budynku przy ul. Skwierzyńskiej 22 we Wrocławiu. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal do remontu we własnym zakresie. |
| 3.7.) | Informacje dla wykonawców dotyczące warunków zamówienia | Cena wywoławcza wynosi 393 200,00 zł (słownie: trzysta dziewięćdziesiąt trzy tysiące dwieście złotych). |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
W przetargu ustnym – aukcji nie mogą uczestniczyć osoby biorące udział w charakterze urzędowym w tym przetargu. Do przetargu nie zostanie dopuszczony oferent, który wygrał poprzedni przetarg/aukcję lecz nie przystąpił do zawarcia umowy sprzedaży. Wybór oferty w drodze przetargu/aukcji nie prowadzi do zawarcia umowy. Wyniki przetargu podlegają zatwierdzeniu przez Zarząd. Spółdzielnia zastrzega sobie prawo do wycofania w/w lokalu mieszkalnego z przetargu, bądź odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.