Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
584 082 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2026
Okres realizacji
do 19 października 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 584 082 zł – 1 169 424 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej 120462K w km od 0+000 do 0+860 w miejscowości Imbramowice, Gmina Trzyciąż

Zamawiający Gmina Trzyciąż (Trzyciąż, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej 120462K w km od 0+000 do 0+860 w miejscowości Imbramowice, Gmina…”, wybierając ofertę wykonawcy ŁUKASZ BAZIOR P.P.H.U. BUD-RYS. Wartość umowy: 584 082 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina TrzyciążTrzyciąż, Małopolskie (powiat Olkuski →)opublikowano 30 lipca 2026
Wartość umowy
584 082 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 lipca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ŁUKASZ BAZIOR P.P.H.U. BUD-RYS (Miechów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 584 081,64 zł (umowę zawarto 21 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 584 081,64 zł do 1 169 423,61 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Trzyciąż

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351556270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Leśna 4

1.5.2.)Miejscowość

Trzyciąż

1.5.3.)Kod pocztowy

32-353

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pgebala@gminatrzyciaz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gminatrzyciaz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://trzyciaz.ezamawiajacy.pl/pn/trzyciaz/demand/296767/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi gminnej 120462K w km od 0+000 do 0+860 w miejscowości Imbramowice, Gmina Trzyciąż

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-933057bc-4acb-40f6-a0a8-c8756c31900b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00370483

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00069499/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.5 Przebudowa drogi gminnej 120462K w km od 0+000 do 0+860 w miejscowości Imbramowice, Gmina Trzyciąż

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00283866/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiR 271.04.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

883163,81 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej 120462K w km od 0+000 do 0+860 w miejscowości Imbramowice, Gmina Trzyciąż
Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi gminnej 120462K w km od 0+000 do 0+860 w miejscowości Imbramowice, Gmina Trzyciąż:
Przedsięwzięcie obejmuje wykonanie robót budowlanych dla przebudowy drogi gminnej o jezdni bitumicznej w istniejącym pasie drogowym na odcinku długości 860 m, bez konieczności zmiany jego przebiegu. Przewiduje się poszerzenie jezdni bitumicznej do 3,0 m, z umocnieniem obustronnie poboczy tłuczniem kamiennym o szer. 30 cm, z uwagi na ograniczoną szerokość pasa drogowego.
Zakres robót:
a. przebudowa drogi na odcinku długości 860,0 m;
b. remont przepustu pod koroną drogi – 10,0 m ;
c. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego grub. 25 cm;
d. wykonanie warstwy wiążącej z AC11W grub. 4 cm;
e. wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej AC11S grub. 4 cm;
f. umocnienie poboczy kruszywem łamanym kamiennym stabilizowanym mechanicznie grub 8 cm;
g. instalacja elementów urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego (bariery na przepuście)
Szczegółowy przedmiot zamówienia, parametry/wymagania techniczne i jakościowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia zawarte są w dokumentach stanowiących załączniki do SWZ:
˗ Przedmiary Robót PR
˗ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót STWiOR
- Plany Sytuacyjne

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych

45233140-2 - Roboty drogowe

45111290-7 - Roboty przygotowawcze do świadczenia usług

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

584081,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1169423,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

584081,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ŁUKASZ BAZIOR P.P.H.U. BUD-RYS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

659 149 22 96

7.3.3)Ulica

ul. Podmiejska 65

7.3.4)Miejscowość

Miechów

7.3.5)Kod pocztowy

32-200

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

584081,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Trzyciąż prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Trzyciąż.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 584 082 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ŁUKASZ BAZIOR P.P.H.U. BUD-RYS (Miechów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.