Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa materiałów opatrunkowych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku (Leżajsk, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiałów opatrunkowych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 659 981 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

33 wpisów
  1. Ogłoszenie

    23 maja 2025

    Termin ofert: 12 czerwca 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszenia

    29 maja 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszenia

    04 czerwca 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wynik: wybrano wykonawców

    07 sierpnia 2025

    2 oferty7 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Zmiana ogłoszenia

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Zmiana ogłoszenia

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowyBieżące

    30 lipca 2026

  21. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEŻAJSKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306650

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 22

1.4.2.)Miejscowość

Leżajsk

1.4.3.)Kod pocztowy

37-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz-lezajsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.spzoz-lezajsk.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ac3b63bd-3259-4649-abd0-4b94a2437a6d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00370076

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00245130

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa materiałów opatrunkowych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gaza bielona 17N

3.9.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 273295877

4.3.3.)Ulica

POD BOREM 18

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-808

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

9376,56 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00365182/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Przekształcenie pierwotnej Spółki

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przekształcenie na: Zarys International Spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu (41-803) przy ul. Ziemskiej 44, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 001213002, posiadającą NIP 648-19-97-718, REGON: 273295877, o kapitale zakładowym w wysokości 1 000 000,00 zł.

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

7501,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
659 981 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
220 562 zł998 784 zł
Rozstęp międzykwartylowy
778 223 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
220 562 zł
Mediana
659 981 zł
Górny kwartyl
998 784 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leżajsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.