Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa materiałów opatrunkowych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku (Leżajsk, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa materiałów opatrunkowych”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 302 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

33 wpisów
  1. Ogłoszenie

    23 maja 2025

    Termin ofert: 12 czerwca 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszenia

    29 maja 2025

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    04 czerwca 2025

  4. Wynik: wybrano wykonawców

    07 sierpnia 2025

    2 oferty7 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  5. Zmiana ogłoszenia

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Zmiana ogłoszenia

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    30 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEŻAJSKU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306650

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Leśna 22

1.4.2.)Miejscowość

Leżajsk

1.4.3.)Kod pocztowy

37-300

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz-lezajsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.spzoz-lezajsk.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00262221

2.2.)Data ogłoszenia

2025-06-04

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00245130

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-06-06 09:00 Po zmianie: 2025-06-12 08:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-06-06 09:15 Po zmianie: 2025-06-12 08:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-07-03 Po zmianie: 2025-07-11

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 302 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 454 zł975 696 zł
Rozstęp międzykwartylowy
744 242 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 454 zł
Mediana
574 302 zł
Górny kwartyl
975 696 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leżajsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.