Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
186 167 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 września 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi ochrony fizycznej osób i mienia dla MMW w Gdyni w okresie do 30.09.2026 r.

Zamawiający Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi ochrony fizycznej osób i mienia dla MMW w Gdyni w okresie do 30.09.2026 r”, wybierając ofertę wykonawcy Nord Security Sp. z o.o. Wartość umowy: 186 167 zł.

Zamawiający: Muzeum Marynarki Wojennej w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 30 lipca 2026
Wartość umowy
186 167 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 lipca 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nord Security Sp. z o.o. (Gdańsk), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 186 167,29 zł (umowę zawarto 17 lipca 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail