Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
208 800 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 208 800 zł – 520 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont czterech toalet w Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul. Jana Sebastiana Bacha 15, 02-743 Warszawa

Zamawiający Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów M.st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont czterech toalet w Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy SEBBUD Sebastian Wiśniewski. Wartość umowy: 208 800 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
208 800 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    29 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SEBBUD Sebastian Wiśniewski (Łuków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 208 800,00 zł (umowę zawarto 1 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 208 800,00 zł do 520 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SŁUŻEWSKI DOM KULTURY W DZIELNICY MOKOTÓW M.ST. WARSZAWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015845616

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Sebastiana Bacha 15

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-743

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sdk@sdk.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sdk.waw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sdk-mokotow.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/288135

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont czterech toalet w Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul. Jana Sebastiana Bacha 15, 02-743 Warszawa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2ee7e422-4487-4871-9b2c-20ef51368d85

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00368278

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034828/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont czterech toalet w Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul. Jana Sebastiana Bacha 15, 02-743 Warszawa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00234088

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP/2/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem Umowy jest: „Remont czterech toalet w Służewskim Domu Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, ul. Jana Sebastiana Bacha 15, 02-743 Warszawa”.
Zakres remontu 4 toalet w budynkach Służewskiego Domu Kultury obejmujący:
- kompleksowy remont ścian i podłóg;
- kompleksowy remont sufitu podwieszanego w 1 toalecie;
- wymianę armatury sanitarnej;
- wymianę pisuarów we wszystkich toaletach męskich;
- wymianę oświetlenia oraz niektórych elementów wyposażenia;
Układ funkcjonalny remontowanych pomieszczeń pozostaje bez zmian.
Projekt zakłada dostosowanie wykończenia i wyposażenia remontowanych pomieszczeń do standardu analogicznych pomieszczeń już wyremontowanych i znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie.
Remont sanitariatów przewiduje się przeprowadzić 1 etapowo.
Ostateczny wybór armatury sanitarnej oraz kolorystyki ścian, posadzek i zabudów z płyt HPL musi być bezwzględnie zaakceptowany przez Dyrekcję placówki, bądź osoby upoważnione na etapie prac wykonawczych.
W toalecie dla osób z niepełnosprawnościami należy uwzględnić normę DIN 18040-1.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją projektową oraz załącznik nr 7 – wzór umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45211310-5 - Roboty budowlane w zakresie łazienek

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

208800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

520000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

208800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SEBBUD Sebastian Wiśniewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8251479027

7.3.3)Ulica

Unitów Podlaskich 1/38

7.3.4)Miejscowość

Łuków

7.3.5)Kod pocztowy

21-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

208800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Służewski Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów M.st. Warszawy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 208 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SEBBUD Sebastian Wiśniewski (Łuków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.