Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 114 858 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Termin dostawy serwerowej platformy wirtualizacyjnej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz świadczenie usług w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczne wodociągi w Łobzie.

Zamawiający Łobeskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. (Łobez, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz świadczenie usług w…”, wybierając ofertę wykonawcy IT Serwis Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 114 858 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 114 858 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IT Serwis Sp. z o.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 114 858,47 zł (umowę zawarto 10 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ŁOBESKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 385095640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 17

1.5.2.)Miejscowość

Łobez

1.5.3.)Kod pocztowy

73-150

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@lobez-pk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lobez-pk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c51dec55-21c0-41b2-9424-adb8a92c7feb

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego i oprogramowania oraz świadczenie usług w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczne wodociągi w Łobzie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c51dec55-21c0-41b2-9424-adb8a92c7feb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00366517

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00295682

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/1/2026/CW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pn.: „Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego
i oprogramowania oraz świadczenie usług w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczne wodociągi w Łobzie”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ– OPZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48820000-2 - Serwery

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

72265000-0 - Usługi konfiguracji oprogramowania

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80550000-4 - Usługi szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1114858,47 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1114858,47 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1114858,47 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IT Serwis Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9552272267

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1114858,47 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Łobeskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łobez.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 114 858 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48730000-4 (Pakiety oprogramowania zabezpieczającego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IT Serwis Sp. z o.o. (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.