Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
447 720 zł
Umowa zawarta
27 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 447 720 zł – 538 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół"

Zamawiający Miasto i Gmina Nowe Miasto (Nowe Miasto, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół”, wybierając ofertę wykonawcy TRUCK IMPORT - EXPORT WYNAJEM Sp z o. o. Wartość umowy: 447 720 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto i Gmina Nowe MiastoNowe Miasto, Mazowieckie (powiat Płoński →)opublikowano 28 lipca 2026
Wartość umowy
447 720 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRUCK IMPORT - EXPORT WYNAJEM Sp z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 447 720,00 zł (umowę zawarto 27 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 447 720,00 zł do 538 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto i Gmina Nowe Miasto

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130378284

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Apteczna 8

1.5.2.)Miejscowość

Nowe Miasto

1.5.3.)Kod pocztowy

09-120

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL922 - Ciechanowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@ugnowemiasto.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugnowemiasto.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nowemiasto.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Zakup autobusu szkolnego na potrzeby dowozu uczniów do szkół"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0bfb7377-4ae2-45c1-b432-802b96471b2f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00364881

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00286110

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPI.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup fabrycznie nowego, nieużywanego autobusu szkolnego na potrzeby dowozu dzieci i młodzieży szkolnej, w tym osób z niepełnosprawnościami, wraz z wyposażeniem, dokumentacją oraz przygotowaniem pojazdu do rejestracji i użytkowania, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia „Autobusy dla mazowieckich szkół” – edycja 2026, z minimalną liczbą miejsc siedzących dla 22 pasażerów +pilot + kierowca, a w przypadku konieczności przewozu osoby na wózku inwalidzkim, po demontażu wymaga się następującej konfiguracji siedzeń: 17 miejsc siedzących + pilot + kierowca + 1 wózek
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w załączniku nr 8 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

34121000-1 - Autobusy i autokary

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34114400-3 - Minibusy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

447720,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

538000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

447720,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRUCK IMPORT - EXPORT WYNAJEM Sp z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7011020346

7.3.3)Ulica

Żurawia 47/216

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-680

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

447720,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34121000-1Autobusy i autokary
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
500 000 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
373 450 zł875 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
501 550 zł
Źródło próbki
CPV 34121000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
373 450 zł
Mediana
500 000 zł
Górny kwartyl
875 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto i Gmina Nowe Miasto prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowe Miasto.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 447 720 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34121000-1 (Autobusy i autokary). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRUCK IMPORT - EXPORT WYNAJEM Sp z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.