Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
390 000 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 363 222 zł – 439 181 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 7,4% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont łazienek w budynku Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku

Zamawiający Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy We Włocławku (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont łazienek w budynku Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego we Włocławku”, wybierając ofertę wykonawcy SPES Marcin Głodek. Wartość umowy: 390 000 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
390 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 5 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 lipca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SPES Marcin Głodek (Włocławek), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 390 000,00 zł (umowę zawarto 22 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 363 221,96 zł do 439 180,54 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail