Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
494 646 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przebudowa drogi gminnej nr 470883K Stryszów „Wierchowiny” w km 0+000 - 0+940 w miejscowości Stryszów. Zakres zamówienia: - mechaniczne oczyszczenie rowów i ścięcie poboczy z odwozem urobku, - warstwa wyrównawczo – profilowa i ścieralna z a
    Wartość umowy
    253 250 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    94 268 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 118 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    73 010 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych

Zamawiający Gmina Stryszów (Stryszów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych”, wybierając ofertę wykonawcy PRDM Wadowice Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 494 646 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Gmina StryszówStryszów, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 21 lipca 2026
Łączna wartość umów
494 646 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 lipca 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma PRDM Wadowice Sp. z o.o. za łącznie 494 646,39 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Stryszów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182108

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stryszów 149

1.5.2.)Miejscowość

Stryszów

1.5.3.)Kod pocztowy

34-146

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@stryszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.stryszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d24beae-c83b-47d6-aa2b-83d5a8a2ed6a

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5d24beae-c83b-47d6-aa2b-83d5a8a2ed6a

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353734

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00068571/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Przebudowa dróg dojazdowych do gruntów rolnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00286418

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiR.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

560271,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi gminnej nr 470883K Stryszów „Wierchowiny” w km 0+000 - 0+940 w miejscowości Stryszów.
Zakres zamówienia:
- mechaniczne oczyszczenie rowów i ścięcie poboczy z odwozem urobku,
- warstwa wyrównawczo – profilowa i ścieralna z asfaltobetonu,
- utwardzenie poboczy kruszywem i skropienie emulsją asfaltową i grysami,
- przebudowa zjazdu z kostki betonowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.5.)Wartość części

290422,26 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi wewnętrznej Stryszów „Wielkie Pole” w km 0+000 – 0+185 w miejscowości Stryszów.
Zakres zamówienia:
- mechaniczne oczyszczenie rowu z odwozem urobku,
- roboty ziemne – mechaniczne korytowanie pod warstwy podbudowy z odwozem urobku,
- podbudowa z kruszywa łamanego,
- warstwa wiążąca i ścieralna z asfaltobetonu,
- utwardzenie poboczy kruszywem i skropienie emulsją asfaltową i grysami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

109611,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi wewnętrznej Zakrzów „Bugaj - boczna” w km 0+000 – 0+145 w miejscowości Zakrzów.
Zakres zamówienia:
- mechaniczne oczyszczenie rowu i ścięcie poboczy z odwozem urobku,
- roboty ziemne – mechaniczne korytowanie pod warstwy podbudowy z odwozem urobku,
- podbudowa z kruszywa łamanego,
- przepust pod drogą z rur średnicy 400 mm
- warstwa wiążąca i ścieralna z asfaltobetonu,
- utwardzenie poboczy kruszywem i skropienie emulsją asfaltową i grysami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

91130,99 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa drogi wewnętrznej Stronie „Pod las - boczna” w km 0+000 – 0+120 w miejscowości Stronie.
Zakres zamówienia:
- roboty ziemne – mechaniczne korytowanie pod warstwy podbudowy z odwozem urobku,
- podbudowa z kruszywa łamanego,
- ułożenie korytek betonowych,
- odwodnienie liniowe poprzeczne z korytek betonowych z kratą żeliwną,
- warstwa wiążąca i ścieralna z asfaltobetonu,
- utwardzenie poboczy kruszywem i skropienie emulsją asfaltową i grysami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45232452-5 - Roboty odwadniające

4.5.5.)Wartość części

69106,94 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

253250,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

536282,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

253250,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRDM Wadowice Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 243266712

7.3.3)Ulica

Kolejowa 5

7.3.4)Miejscowość

Barwałd Dolny

7.3.5)Kod pocztowy

34-124

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

253250,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

94268,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

165043,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

94268,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRDM Wadowice Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 243266712

7.3.3)Ulica

Kolejowa 5

7.3.4)Miejscowość

Barwałd Dolny

7.3.5)Kod pocztowy

34-124

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

94268,37 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74117,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

124316,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74117,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRDM Wadowice Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 243266712

7.3.3)Ulica

Kolejowa 5

7.3.4)Miejscowość

Barwałd Dolny

7.3.5)Kod pocztowy

34-124

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74117,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73010,11 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

104793,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73010,11 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRDM Wadowice Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 243266712

7.3.3)Ulica

Kolejowa 5

7.3.4)Miejscowość

Barwałd Dolny

7.3.5)Kod pocztowy

34-124

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73010,11 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
643 813 zł
Próbka: 96 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 728 zł1 371 042 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 021 314 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
349 728 zł
Mediana
643 813 zł
Górny kwartyl
1 371 042 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stryszów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stryszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 494 646 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRDM Wadowice Sp. z o.o. (Barwałd Dolny). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.