Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 148 131 zł
Umowa zawarta
25 czerwca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP, WYMIANA I NAPRAWA OGUMIENIA

Zamawiający Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu Sp. z o.o. (Kołobrzeg, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP, WYMIANA I NAPRAWA OGUMIENIA”, wybierając ofertę wykonawcy AUTO CENTRUM JACEX SP. JAWNA R.E.KOZŁOWSCY. Wartość umowy: 1 148 131 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 148 131 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTO CENTRUM JACEX SP. JAWNA R.E.KOZŁOWSCY (KOŁOBRZEG), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 148 131,20 zł (umowę zawarto 25 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail