ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DOSTAWA AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA POTRZEBY GMINY MIEJSKIEJ OSTRÓDA

Zamawiający Gmina Miejska Ostróda (Ostróda, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „DOSTAWA AGREGATÓW PRĄDOTWÓRCZYCH NA POTRZEBY GMINY MIEJSKIEJ OSTRÓDA”. Termin składania ofert minął 27 lipca 2026, 09:00. Wadium: 2500 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 285 864 zł
Wadium
2500 zł
Termin składania ofert
27 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Przedłużenie okresu gwarancji i rękojmi30%Maksymalny czas naprawy10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 09:00
  2. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    31 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych agregatów prądotwórczych dla Gminy Miejskiej Ostróda, w części 1 o mocy minimum 48 kW oraz dwóch agregatów minimum 64 kW, a w części 2 jednego agregatu minimum 280 kW.

  • 2

    TerminZamówienie jest podzielone na 2 części, można składać ofertę na obie części, a termin realizacji dla każdej z nich wynosi 30 dni.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny obejmują cenę, przedłużenie gwarancji i rękojmi oraz maksymalny czas naprawy; wymagane są wadia w wysokości 2 500 zł dla części 1 i 2 400 zł dla części 2.

  • 4

    ZakresWykonawca musi przedłożyć dokumenty potwierdzające parametry techniczne oferowanych urządzeń, w tym kartę techniczną z nazwą producenta i modelem, przy czym zamawiający nie przewiduje uzupełnienia tych dokumentów.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail