ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Remont drogi gminnej 290733K w km od 0+000,00 do km 0+258,92 w miejscowości Grybów Powiat Nowosądecki Gmina Miasto Grybów

Zamawiający Miasto Grybów (Grybów, Małopolskie) prowadził postępowanie „Remont drogi gminnej 290733K w km od 0+000,00 do km 0+258,92 w miejscowości Grybów Powiat…”. Termin składania ofert minął 7 sierpnia 2026, 10:30. Wadium: 10 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto GrybówGrybów, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 17 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
7 sierpnia 2026, 10:30
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 10:30

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji 40%.

  • 2

    RyzykoWadium: 10 000,00 zł.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Remont drogi gminnej 290733K w km od 0+000,00 do km 0+258,92 w miejscowości Grybów Powiat Nowosądecki Gmina Miasto Grybów.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2026) wygrał Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "GODROM" Sp. z o.o. przy 6 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,4 ofert na postępowanie przy 20 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail