Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
927 934 zł
Umowa zawarta
28 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 17 czerwca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 927 934 zł – 1 143 746 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej K290748 w km od 0+000,00 do km 0+387,00 w miejscowości Grybów Powiat Nowosądecki Gmina Miasto Grybów

Zamawiający Miasto Grybów (Grybów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej K290748 w km od 0+000,00 do km 0+387,00 w miejscowości Grybów Powiat…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwa Drogowo – Mostowego „GODROM” Sp. z o.o. Wartość umowy: 927 934 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Miasto GrybówGrybów, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 30 kwietnia 2025
Wartość umowy
927 934 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 marca 2025

    Termin ofert: 20 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 kwietnia 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwa Drogowo – Mostowego „GODROM” Sp. z o.o (Gorlice), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 927 934,45 zł (umowę zawarto 28 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 927 934,45 zł do 1 143 745,81 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 czerwca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail