Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 543 793 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
130 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 1 543 793 zł – 1 925 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres obowiązywania gwarancji i rękojmi na przedmiot umowy (zamówienia)20%Wysokość kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy (zamówienia)20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Centrum Logistyczne Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej Gminy Darłowo

Zamawiający Gmina Darłowo (Darłowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Centrum Logistyczne Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej Gminy Darłowo”, wybierając ofertę wykonawcy KMC Krzysztof Machaj Company. Wartość umowy: 1 543 793 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina DarłowoDarłowo, Zachodniopomorskie (powiat Sławieński →)opublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
1 543 793 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KMC Krzysztof Machaj Company (Będzino), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 543 793,27 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 1 543 793,27 zł do 1 925 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 130 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail