Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Happy s.c. Radosław Kołacki, Łukasz Cyran, Andrzej Czyran

Wartość umowy
391 546 zł
Umowa zawarta
26 czerwca 2026
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 289 050 zł – 485 243 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 35% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na roboty budowlane40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa placu zabaw w ramach zadania pn. „Utworzenie nowych miejsc opieki wraz z placem zabaw w Żłobku „Kraina Marzeń” w Gniewczynie Łańcuckiej

Zamawiający Gmina Tryńcza (Tryńcza, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa placu zabaw w ramach zadania pn. Utworzenie nowych miejsc opieki wraz z placem…”, wybierając ofertę wykonawcy Happy s.c. R. Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran. Wartość umowy: 391 546 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina TryńczaTryńcza, Podkarpackie (powiat Przeworski →)opublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
391 546 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Happy s.c. R. Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran (Dys), wspólnie z: Happy s.c. Radosław Kołacki, Łukasz Cyran, Andrzej Czyran.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 391 545,90 zł (umowę zawarto 26 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 289 050,00 zł do 485 243,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail