Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
243 540 zł
Umowa zawarta
17 lipca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 243 540 zł – 344 400 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa ul. księdza Stanisława Hoffmanna w Pinczynie”- etap I

Zamawiający Gmina Zblewo (Zblewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „„Przebudowa ul. księdza Stanisława Hoffmanna w Pinczynie”- etap I”, wybierając ofertę wykonawcy Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek. Wartość umowy: 243 540 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ZblewoZblewo, Pomorskie (powiat Starogardzki →)opublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
243 540 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Roboty Ziemne i Drogowe Andrzej Tworek (Borzechowo), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 243 540,00 zł (umowę zawarto 17 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 243 540,00 zł do 344 400,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail