ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II „ Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego dla zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

Zamawiający Gmina Pińczów (Pińczów, Świętokrzyskie) prowadził postępowanie „„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa…”. Termin składania ofert minął 31 lipca 2026, 09:00. Planowany budżet: 194 686 zł. Wadium: 1000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PińczówPińczów, Świętokrzyskie (powiat Pińczowski →)opublikowano 16 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
194 686 zł
Wadium
1000 zł
Termin składania ofert
31 lipca 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w Podłężu na odcinku 340 mb, obejmująca wyrównanie podbudowy kruszywem, wykonanie nawierzchni asfaltowej, barier ochronnych oraz poboczy i zjazdów z kruszywa.

  • 2

    ZakresZakres obejmuje także nadanie spadków podłużnych i poprzecznych dla odprowadzenia wód opadowych oraz montaż barier ochronnych o długości około 110 mb.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości 40%.

  • 4

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa drogi w Podłężu – etap II „ Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego dla zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

  • 5

    RyzykoWadium: 1 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023 i 2024). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2024) wygrał Zakład Robót Drogowych Dukt Sp. z o.o. przy 6 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,4 ofert na postępowanie przy 99 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail