Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
154 629 zł
Umowa zawarta
14 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 10 września 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 154 629 zł – 225 261 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużony okres udzielonej gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II „ Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego dla zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

Zamawiający Gmina Pińczów (Pińczów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa…”, wybierając ofertę wykonawcy PRODIM Sp. z o. o. Wartość umowy: 154 629 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina PińczówPińczów, Świętokrzyskie (powiat Pińczowski →)opublikowano 17 sierpnia 2026
Wartość umowy
154 629 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRODIM Sp. z o. o (Kraków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 154 628,84 zł (umowę zawarto 14 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 154 628,84 zł do 225 260,97 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pińczów

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Pińczów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009840

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3 Maja 10

1.5.2.)Miejscowość

Pińczów

1.5.3.)Kod pocztowy

28-400

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.)Numer telefonu

412345100

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pinczow.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pinczow.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3cd90ffb-fe49-4d11-bc91-f7a5cb66107c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„ Przebudowa drogi w Podłężu – etap II „
Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego dla zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3cd90ffb-fe49-4d11-bc91-f7a5cb66107c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00394584

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004465/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Przebudowa drogi w Podłężu – etap II.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347221

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.51.2026.P.F

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

194686,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wyrównanie istniejącej podbudowy kruszywem, położenie nawierzchni asfaltowej, wraz z nadaniem odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych, celem właściwego odprowadzenia wód opadowych, montaż barier ochronnych (długość ok. 110 mb), wykonanie poboczy i zjazdów z kruszywa kamiennego, na odcinku dł. 340 mb.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233150-5 - Roboty w zakresie regulacji ruchu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

154628,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

225260,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

154628,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRODIM Sp. z o. o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783196961

7.3.3)Ulica

Blokowa 14

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-752

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

154628,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-10

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
802 566 zł
Próbka: 186 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 614 zł1 607 161 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 276 548 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 614 zł
Mediana
802 566 zł
Górny kwartyl
1 607 161 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pińczów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pińczów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 154 629 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRODIM Sp. z o. o (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.