Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 652 zł
Umowa zawarta
17 października 2023
Okres realizacji
1 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji jakości i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa drogi w Orkanowie” Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

Zamawiający Gmina Pińczów (Pińczów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „„Przebudowa drogi w Orkanowie” Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 162 652 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina PińczówPińczów, Świętokrzyskie (powiat Pińczowski →)opublikowano 30 października 2023
Wartość umowy
162 652 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowe WOJTRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Jędrzejów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 162 651,51 zł (umowę zawarto 17 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail