Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne

Zamawiający Gmina Grodzisko Dolne (Grodzisko Dolne, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Grodzisko DolneGrodzisko Dolne, Podkarpackie (powiat Leżajski →)opublikowano 16 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 271 926 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Grodzisko Dolne

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581710

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Grodzisko Dolne 125a

1.4.2.)Miejscowość

Grodzisko Dolne

1.4.3.)Kod pocztowy

37-306

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 17 2428265

1.4.8.)Numer faksu

+48 17 2436038

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@grodziskodolne.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.grodziskodolne.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ec95a482-0200-11ef-b81b-aebd110f5279

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346873

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00307497

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa z wymianą i montażem oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Grodzisko Dolne, realizowana w ramach projektu „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Grodzisko Dolne” w ramach programu:„Rozświetlamy Polskę”. Integralnym i niezbędnym warunkiem do realizacji przedmiotowego zadania są załączone dokumenty wydane przez operatora sieci, tj. PGE Dystrybucja S.A Oddział Rzeszów, Instrukcja Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej oraz obowiązujące przepisy prawa.

Zamówienie obejmuje:
- wszystkie niezbędne uzgodnienia konieczne przed rozpoczęciem prac z lokalnym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego – PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów RE Leżajsk oraz RE Jarosław;
- demontaż 551szt istniejących opraw oświetlenia ulicznego;
- dostawę opraw oświetleniowych LED, zgodnych ze ST oraz złożoną ofertą, w miejsce prowadzenia prac instalacyjnych w liczbie 551szt., posiadających funkcjonalność zmiennego profilu mocy oraz autonomicznej zmiany profilu redukcji mocy
Lokalizacją inwestycji:

Miejscowości: Grodzisko Dolne, Grodzisko Górne, Wólka Grodziska, Opaleniska, Zmysłówka, Laszczyny, Grodzisko Nowe, Chodaczów
Gmina: Grodzisko Dolne
Powiat: leżajski
Województwo: podkarpackie , Rejon Energetyczny Leżajsk, Rejon Energetyczny Jarosław

3.9.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

18 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

OPITMA CANTRUm Sp.z o.o. Sp. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7252287186

4.3.3.)Ulica

Piotrkowska 257a lok.58

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

90-456

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1040930,94 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00044733/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-07-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1040930,94 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
271 926 zł
Próbka: 50 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
175 556 zł626 656 zł
Rozstęp międzykwartylowy
451 100 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
175 556 zł
Mediana
271 926 zł
Górny kwartyl
626 656 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodzisko Dolne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisko Dolne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.