Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
56 960 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 600 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 600 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    5760 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie30%Aspekt społeczny10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie zajęć i warsztatów w ramach projektu Akademia Rozwoju Wiedzy i Kompetencji

Zamawiający Gmina Ulhówek (Ulhówek, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie zajęć i warsztatów w ramach projektu Akademia Rozwoju Wiedzy i Kompetencji”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 56 960 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina UlhówekUlhówek, Lubelskie (powiat Tomaszowski →)opublikowano 16 lipca 2026
Łączna wartość umów
56 960 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 maja 2026

    Termin ofert: 12 maja 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 lipca 2026

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ISKRA- EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O. (część 1); ISKRA- EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP.Z O.O. (część 2); ISKRA - EDUKACJA ANIMACJA SZKOLENIA SP. Z O.O. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 56 960,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail