Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
426 429 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup i dostawa prasokontenerów Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa 2 sztuk prasokontenerów, o pojemności 16 m 3 , o mocy zgniotu 370 kN (+/- 5%)
    Wartość umowy
    187 329 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup i dostawa kontenerów Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa kontenerów hakowych i rolkowych KP – 10 sztuk o pojemności 10 m 3 oraz Zakup i dostawa kontenerów hakowych i rolkowych KP- 7 – 10 sztuk o pojemności 7 m3
    Wartość umowy
    219 420 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakup i dostawa pojemników Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa pojemników o pojemności 1100 l– 20 sztuk, na odpady zmieszane z pokrywą płaską
    Wartość umowy
    19 680 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup sprzętu – wyposażenie PSZOK w prasokontenery, kontenery, pojemniki

Zamawiający Gmina Ostrów (Ostrów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup sprzętu – wyposażenie PSZOK w prasokontenery, kontenery, pojemniki”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 426 429 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina OstrówOstrów, Podkarpackieopublikowano 16 lipca 2026
Łączna wartość umów
426 429 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: STALCO-INDUSTRIES Sp. z o.o. (część 1); Tenir serwis sp z o.o. (część 2); GREEN CLASS Sp. z o.o (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 426 428,70 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Ostrów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581956

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ostrów 225

1.5.2.)Miejscowość

Ostrów

1.5.3.)Kod pocztowy

39-103

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@ostrow.gmina.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ostrow.gmina.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ostrow.ezamawiajacy.pl/pn/ostrow/demand/291503/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup sprzętu – wyposażenie PSZOK w prasokontenery, kontenery, pojemniki

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae97e341-0c7b-4b0b-b09b-199d2fc904a3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00346000

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00123602/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Przebudowa PSZOK w Kozodrzy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr. Priorytet FEPK.02 Energia i środowisko Działanie FEPK. 02.07 Gospodarka o obiegu zamkniętym programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027, numer naboru FEPK.02.07-IZ.00-001/24

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00253046

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

B5.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

42996200-6 - Prasy do odpadów

4.5.5.)Wartość części

200000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

44613000-0 - Duże pojemniki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44613600-6 - Pojemniki kołowe

44619000-2 - Inne pojemniki

4.5.5.)Wartość części

270000,000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44619000-2 - Inne pojemniki

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

187329,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

187329,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

187329,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

STALCO-INDUSTRIES Sp. z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6781020608

7.3.3)Ulica

Cementowa 1,

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

187329,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

219419,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

295200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

219419,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tenir serwis sp z o.o.,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7280132432

7.3.4)Miejscowość

Łódź

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

219419,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19680,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

19680,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19680,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GREEN CLASS Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272677481

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19680,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Ostrów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 426 429 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 42996200-6 (Prasy do odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STALCO-INDUSTRIES Sp. z o.o., (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.