Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
27 206 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 27 206 zł – 31 233 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa produktu leczniczego Cinacaletu z programu lekowego na bieżące potrzeby Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa produktu leczniczego Cinacaletu z programu lekowego na bieżące potrzeby…”, wybierając ofertę wykonawcy "Farmacol - Logistyka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 27 206 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 16 lipca 2026
Wartość umowy
27 206 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "Farmacol - Logistyka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Katowice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 27 205,50 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 27 205,50 zł do 31 233,01 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail